توضیحات کامل :

پاورپوینت سیستم اطلاعات مدیریت

 

پاورپوینت سیستم اطلاعات مدیریت شامل 31 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

سیستم اطلاعات مدیریت (MIS) سیستمی که اطلاعات مناسب را برای تصمیم  گیری بهینه مدیران مهیا می کند. مدیران از این سیستم ها استفاده می کنند تا بتوانند اطلاعات صحیح و دقیقی در مورد سازمان، مشتریان و محیط سازمان به دست آورند. و از آنجایی که جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات کمی، منافع زیادی برای مدیران در بر دارد نقش و اهمیت این سیستم ها بیشتر نمایان می شود.

به طور کلی سیستم اطلاعات مدیریت شامل سه جزء است : مدیریت ، اطلاعات و سیستم.

چنانچه بخواهیم یک تعریف کلی داشته باشیم است می توان گفت سیستم اطلاعات مدیریت (MIS) سیستمی جامع و یکپارچه (integrated)، مبتنی بر کامپیوتر (computer-based)، کاربر پسند (user-friendly) که اطلاعات مفید را برای تصمیم گیری مدیران ارائه می کند.

در شکل زیر جایگاه سیستم اطلاعات مدیریت (MIS) در هرم سیستم های اطلاعاتی سازمانی مشخص است :

و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه

ویژگی های سیستم اطلاعات مدیریت

اهمیت و ضرورت ایجاد سیستم اطلاعات مدیریت

نقش سیستم اطلاعات مدیریت (MIS) در سازمان

عملیات یک سیستم اطلاعات مدیریت

ارزش های بنیادی MIS

اهداف بنیادی MIS

پایان

 

عنوان :  سیستم اطلاعات مدیریت

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

سیستم اطلاعات مدیریت